Mieszkanie z antresolą / Gdynia

Dwa w jednym – tak można nazwać to mieszkanie, które tworzą dwie odrębne przestrzenie. W jednej z nich mieszczą się strefa prywatna dla mieszkańców domu, w drugiej – gościnna i rekreacyjna. Obie wyposażone w antresole które powiększają przestrzeń wizualnie i funkcjonalnie.

... czytaj dalej ...

Mieszkanie zaprojektowane dla rodziny z dzieckiem, zlokalizowane w nowoczesnym budynku mieszkalno-usługowym składa się z dwóch odrębnych części. Antresole pozwoliły wydzielić z niewielkiej przestrzeni strefy wypoczynkowe, a ukryte garderoby zwiększyły powierzchnię do przechowywania. Wyraziste, industrialne balustrady nadają mieszkaniu indywidualnego charakteru. Jasne zabudowy powodują, że przestrzeń jest otwarta i przyjazna. Elementy drewniane ocieplają wnętrze i nadają domowego charakteru.

Klientom zależało na wyodrębnieniu przestrzeni rekreacyjnej i wypoczynkowej. Takiej w której często odwiedzający ich goście będą czuli się swobodnie i nieskrępowanie. W drugiej prywatnej toczy się codzienne życie rodzinne.

Inwestor: prywatny

Typ: mieszkanie

Rok realizacji: 2015

Lokalizacja: Gdynia Chwarzno

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 80m2

Zakres prac: projekt koncepcyjny wnętrz przestrzeni dziennej, wypoczynkowej, sypialnianej, łazienek, projekty mebli, wybór asortymentu, nadzór autorski

Projekt: Sylwia Kowalczyk-Gajda

Zdjęcia: Wojciech Treder

Masz pytania?

Napisz do nas

5 + 13 =