Mieszkanie / Gdańsk Śródmieście

Kwadrans do ulicy Długiej, bliskość usług i wielkomiejskiego życia - czy jest coś więcej, co mogłoby skusić potencjalnego najemcę? Mieszkanie na gdańskim Starym Mieście zostało zaaranżowane tak, by z zastanego układu wydzielić trzy niezależne pokoje, ogólnodostępną kuchnię oraz łazienkę, dzięki czemu inwestycja z powodzeniem sprosta zróżnicowanym potrzebom.

... czytaj dalej ...

Do mieszkania prowadzi przedsionek, w którym miejsce znalazła pojemna szafa na odzież wierzchnią oraz niezbędne sprzęty. Stąd możemy skierować się bezpośrednio do kuchni lub pokoju wyróżniającego się energetyczną, żółtą ścianą. Pomieszczenie zostało wyposażone w łóżko oraz wykonaną na zamówienie zabudowę meblową.

Aneks kuchenny został umiejscowiony w dawnym korytarzu. W pomieszczeniu współgrają ze sobą akcenty zieleni oraz dopełniająca ją cegła o czerwonym wybarwieniu. Stosunkowo niewielka kuchnia została dodatkowo wyposażona w miejsce do siedzenia i spożywania posiłków.

Na inwestycję składają się trzy pokoje prywatne - pojedyncze oraz dwuosobowy. W każdym z nich przewidziano zarówno miejsce do wypoczynku, jak i do pracy. Jak we wszystkich pozostałych pomieszczeniach, również tu pojawia się czerwona cegła przywodząca na myśl lokalną architekturę. Kompozycję dopełniają nasycone barwy pojawiające się na ścianach lub elementach wyposażenia.

Inwestor: prywatny

Typ: mieszkanie na wynajem

Rok realizacji: 2018

Lokalizacja: Gdańsk Śródmieście

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 49m2

Zakres prac: projekt koncepcyjny wnętrz przestrzeni dziennej, wypoczynkowej, sypialnianej, łazienki, projekty mebli, wybór asortymentu, nadzór autorski

Projekt: Sylwia Kowalczyk-Gajda, Aneta Lehmann

Zdjęcia: Wojciech Treder

Masz pytania?

Napisz do nas

11 + 13 =