Apartament na wynajem / Gdańsk Zaspa

Mieszkanie położone niedaleko gdańskiej plaży zostało zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno krótko, jak i długoterminowym. W inwestycji dominują jasne barwy kontrastujące z klasyczną szarością i wyrazistą czernią.

... czytaj dalej ...

Punktem centralnym otwartej przestrzeni pokoju dziennego z aneksem kuchennym jest drewniany stół o jasnym wybarwieniu, którego przedłużeniem jest półwysep z zabudową barku. Zastosowany układ zachęca do spotkań w gronie przyjaciół i celebrowania wspólnych posiłków. Pojemne szafki kuchenne, ukryte za jasnymi frontami wyróżniają się na tle ściany pokrytej czarną płytką w stylu metro. Dodatkowo w kuchni pojawia się motyw betonu. Na uwagę zasługuje kinkiet zamontowany nad zlewem oraz okap w zabudowie meblowej. Przestrzeń ożywiają kolorowe akcenty - niebieska kanapa skomponowana z obrazami namalowanymi na zamówienie oraz wzorzysty dywan.

Inwestor: prywatny

Typ: mieszkanie na wynajem

Rok realizacji: 2018

Lokalizacja: Gdańsk Zaspa

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 40m2

Zakres prac: projekt koncepcyjny wnętrz przestrzeni dziennej, wypoczynkowej, sypialnianej, łazienki, projekty mebli, wybór asortymentu, nadzór autorski

Projekt: Sylwia Kowalczyk-Gajda

Zdjęcia: Wojciech Treder

Masz pytania?

Napisz do nas

12 + 5 =