Playland + Bowling

Czas na zabawę - Fun&Jungle, Playland, Bowling

Projekt przestrzeni przeznaczonej dla najmłodszych gości Hotelu ASTOR zakładał wykreowanie miejsca tętniącego dziecięcą radością i młodzieńczą energią. Tę atmosferę w pełni oddaje żywiołowa realizacja, której nadrzędną funkcją jest zabawa.

... czytaj dalej ...

Aranżacja jest zaproszeniem do podróży w głąb dżungli. W części recepcyjnej i szatni pożądany klimat tworzą kompozycje roślinne w postaci podwieszonych sufitów, oraz optymistyczna kolorystyka. Zestawienie głębokiej zieleni z energetyczną żółcią i naturalnymi barwami jest wyjątkowo rześkie i promienne. Entuzjastyczny przekaz wzmacniają kolorowe neony, ręcznie wyplatane klosze lamp oraz zdobnicze akcenty, nawiązujące do tropikalnych kniej.

Podobnie jak zdobiące ściany strefy zabaw tapety z ciekawymi motywami wprost z równikowych lasów. Place zabaw - zarówno ten dla maluchów, jak i starszych dzieci - tworzą specjalnie zaprojektowane małpie gaje. Zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, kreatywna strefa z dużymi klockami, liny wspinaczkowe to tylko część atrakcji, które uwzględnia aranżacja dedykowana milusińskim.

W nieco innym tonie urządzono Playland z automatami i konsolami do gry. Ciemna wykładzina, stonowane kolory i oryginalna graficzna tapeta przywodzą na myśl estetykę znaną z gier komputerowych. Taki wystrój z pewnością przypadnie do gustu starszym dzieciom.

Zadbano o strefy relaksu - na miękkich pufach i poduchach dzieci mogą odpocząć po szaleńczej zabawie. Rodzice mają do dyspozycji wygodne fotele, z których ze spokojem mogą obserwować poczynania swoich pociech. Komfort i bezpieczeństwo dzieci to ważny aspekt projektowy tej strefy. Materiały o wysokiej izolacji akustycznej, funkcjonalne wykładziny, miękkie wyłożenia ścian, atestowane konstrukcje pozwalają dzieciom na najbardziej żywiołową aktywność. W tym czasie opiekunowie mogą oddawać się własnym przyjemnościom.

Do takich na pewno należy bowling. Dwutorowa w pełni zautomatyzowana kręgielnia to gwarancja zabawy i zdrowej rywalizacji w ciekawym otoczeniu. Strefa oczekiwania intryguje ciemną kolorystyką ścian i nakrapianego sufitu, który przywodzi na myśl rozgwieżdżone niebo. Jasna wykładzina podłogowa i neon rozświetlają miejsce, a wygodne kanapy gwarantują komfortowy odpoczynek między rozgrywkami.

Hotel ASTOR zmienia się dla wszystkich gości. Dbałość o rozrywki na najwyższym poziomie podkreśla nowy wystrój. Ten jest wysoce zindywidualizowany w zależności od charakteru danej strefy.

Inwestor: prywatny

Typ: hotel ASTOR

Rok realizacji: 2023

Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 3 000m2

Zakres prac: projekt stref reprezentacyjnych, korytarzy, klatek schodowych, spa, strefy basenowej, playlandu dla dzieci

Projekt: Kowalczyk-Gajda Studio Projektowe, Sylwia Kowalczyk-Gajda, Karolina Książek, Katarzyna Millo, Magdalena Sieklucka, Paulina Borysik, Danill Voranovich

Zdjęcia: Fotomohito

Masz pytania?

Napisz do nas

1 + 11 =