Strefa basenowa

Melanż organicznych kolorów i struktur – strefa basenu

Hotel ASTOR nie przestaje zaskakiwać swoich gości. Odmieniona strefa prowadząca na basen zachwyca nowym wystrojem. Feeria materiałów wykończeniowych, mnogość faktur i struktur, kolorystyka odwołująca się do barw ziemi, wszystko to tworzy wręcz wymarzaną atmosferę do skorzystania z rekreacyjnej kąpieli. Dekoracyjności miejsca wtóruje wygoda oraz funkcjonalność szatni i łazienek.

... czytaj dalej ...

Korytarz intryguje dynamicznym połączeniem czarnej płaszczyzny z drewnianymi, lamelowymi wyłożeniami i oświetleniem w postaci listew wpuszczonych w ściany. Tak zaczyna się aranżacyjna opowieść snuta w podróży przez przestrzenie tej strefy. Historię rozwijają kolejne wątki: graficzna tapeta z motywem przyrodniczym, obłożenie z włókienniczą fakturą, wyraziste tynki strukturalne w naturalnych barwach, melanż kamiennych oraz drewnianych wzorów ścian i podłóg. Zdobnicze detale, takie jak suszone trawy czy ścienny motyw ptaków w locie, akcentują tę organiczną narrację. Kompozycja jest spójna, konsekwentna i płynnie prowadzi do celu.

Inwestor: prywatny

Typ: hotel ASTOR

Rok realizacji: 2023

Lokalizacja: Jastrzębia Góra

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 3 000m2

Zakres prac: projekt stref reprezentacyjnych, korytarzy, klatek schodowych, spa, strefy basenowej, playlandu dla dzieci

Projekt: Kowalczyk-Gajda Studio Projektowe, Sylwia Kowalczyk-Gajda, Karolina Książek, Katarzyna Millo, Magdalena Sieklucka, Paulina Borysik, Danill Voranovich

Zdjęcia: Fotomohito

Masz pytania?

Napisz do nas

2 + 7 =