Dom / Kowale

Dom dla trzyosobowej rodziny w Gdańsku Kowalach wpisuje się w nurt nowoczesnej prostoty.

... czytaj dalej ...

Zorientowanie na praktyczność i uniwersalność nie przeszkodziło jednak temu, by we wnętrzach pojawiły się soczyste barwy i smakowite dodatki. A jeśli dodać do tego fakt, że w jednym z pomieszczeń znajduje się pracownia cukiernicza, to w efekcie otrzymujemy niebywale interesującą mieszankę.

Realizacja domu w Kowalach jest efektem kompleksowego projektu i aktywnego udziału przyszłych mieszkańców w całym procesie. Aranżacja wnętrz utrzymana została w nowoczesnym tonie z dużą uważnością na funkcjonalność poszczególnych przestrzeni. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz dbałość o detale stolarskie sprawiły, że ponadczasowe, proste formy zyskały indywidualne wyróżniki i gwarancję trwałości.

Otwarta kuchnia i salon stanowią spójną całość, realizując założenie centrum życia rodzinnego. Intensywny, słoneczny odcień płytek pomiędzy szafkami kuchennymi koresponduje z oprawami oświetleniowymi nad blatem wyspy oraz z dekoracyjnymi tekstyliami w salonie. Żółte akcenty wybrzmiewają tym silniej dzięki tapicerowaniu krzeseł i sofy w kolorze głębokiego granatu. Klientom zależało na tym, aby we wnętrzu pojawiły się produkty polskich marek i tak też się stało.

Inwestor: prywatny

Typ: dom wolnostojący

Rok realizacji: 2021

Lokalizacja: Gdańsk Kowale

Status: zrealizowany

Powierzchnia: 160m2

Zakres prac: projekt koncepcyjny wnętrz, projekty mebli oraz elementów wnętrza, wybór asortymentu, nadzór autorski

Projekt: Anna Lemanczyk

Zdjęcia: Klaudyna Karczewska | Tempore Flores

Masz pytania?

Napisz do nas

13 + 2 =