Pracownia

KOWALCZYK-GAJDA STUDIO PROJEKTOWE

Wnętrza, które projektujemy, są odzwierciedleniem osobowości i potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowej atmosfery każdego mieszkania, domu, przestrzeni publicznej.

Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb naszych klientów, dlatego zanim przystępujemy do projektowania staramy się poznać styl życia, oczekiwania oraz ich samych.

W pracowni tworzymy niepowtarzalne, ponadczasowe wnętrza. Każda z zaprojektowanych przez nas przestrzeni jest dopracowana pod względem funkcjonalnym, estetycznym, a także wyszukanego detalu. Te wszystkie składowe w naszym odczuciu tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza.

Jesteśmy wdzięczni naszym dotychczasowym inwestorom za zaufanie jakim nas obdarzyli przy pracy nad ich wymarzonym miejscem do życia, pracy czy relaksu.

Dotychczas zaufali nam właściciele biur, salonów kosmetycznych, hoteli, agencji eventowych, sklepów. min. 7r Logistic, Beautiful Skin, Zew Morza Jastrzębia Góra, Terma Technologie, New Events, Bath Room oraz inwestorzy indywidualni

Zapraszamy do współpracy,

Sylwia Kowalczyk Gajda

moje zdjecie
Sylwia Kowalczyk-Gajda

Właścicielka/Projektantka wnętrz i wzornictwa

Absolwentka wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Posiada dyplom z wyróżnieniem obroniony w 2007roku, w pracowni projektowania systemów wzorniczych.

Laureatka nagród w konkursach firm Opoczno, Nowy Styl Group, Terma Technologie. Wyróżnienie w konkursie Młody Projektant Roku 2010. Pierwsza nagroda Diament Meblarstwa za projekt mebli dla marki PINIO w 2016 roku. Współautorka konceptualnych mebli i produktów wyposażenia wnętrz powstałych w latach 2007-2011 w pracowni BiuroKreacja. Kilkuletni członek Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów POCOTO oraz Fundacji TKANKA.

Uczestniczka wielu festiwali designu, min. Łódź Design, Gdynia Design Days, DMY Berlin, Open House Gdynia.

moje zdjecie
Hanna Kozicka

Inżynier Architekt po Politechnice Gdańskiej

Kopalnia pomysłów i niestandardowych rozwiązań, zawsze stara się zaproponować coś nowego i nietuzinkowego do kolejnych projektów. Poza projektowaniem prowadzi bloga, fotografuje i stara się nie stać w miejscu.

moje zdjecie
Anna Lemanczyk

Inżynier Architekt po Politechnice Gdańskiej

Przeszła drogę od budownictwa do architektury wnętrz. Twardo stąpając po ziemi i będąc dobrze zorganizowaną, analizuje wszelkie techniczne aspekty projektów. Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i sportu.