Pracownia

KOWALCZYK-GAJDA STUDIO PROJEKTOWE

Wnętrza, które projektujemy, są odzwierciedleniem osobowości i potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowej atmosfery każdego mieszkania, domu, przestrzeni publicznej.

Najważniejsze jest dla nas zrozumienie potrzeb naszych klientów, dlatego zanim przystępujemy do projektowania staramy się poznać styl życia, oczekiwania oraz ich samych.

W pracowni tworzymy niepowtarzalne, ponadczasowe wnętrza. Każda z zaprojektowanych przez nas przestrzeni jest dopracowana pod względem funkcjonalnym, estetycznym, a także wyszukanego detalu. Te wszystkie składowe w naszym odczuciu tworzą niepowtarzalny klimat wnętrza.

Jesteśmy wdzięczni naszym dotychczasowym inwestorom za zaufanie jakim nas obdarzyli przy pracy nad ich wymarzonym miejscem do życia, pracy czy relaksu.

Dotychczas zaufali nam właściciele biur, salonów kosmetycznych, hoteli, agencji eventowych, sklepów. min. 7r Logistic, Beautiful Skin, Zew Morza Jastrzębia Góra, Terma Technologie, New Events, Bath Room oraz inwestorzy indywidualni

Zapraszamy do współpracy,

Sylwia Kowalczyk Gajda

moje zdjecie
Sylwia Kowalczyk-Gajda

właścicielka/projektantka wnętrz i wzornictwa

Serce zespołu i niewyczerpane źródło kreatywności. Motywuje, inspiruje i udowadnia, że trudności należy przekształcać w wyzwania.

Absolwentka wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Posiada dyplom z wyróżnieniem obroniony w 2007 roku w pracowni projektowania systemów wzorniczych.

Laureatka nagród w konkursach firm Opoczno, Nowy Styl Group, Terma Technologie. Wyróżnienie w konkursie Młody Projektant Roku 2010. Pierwsza nagroda Diament Meblarstwa za projekt mebli dla marki PINIO w 2016 roku. Współautorka konceptualnych mebli i produktów wyposażenia wnętrz powstałych w latach 2007-2011 w pracowni BiuroKreacja. Kilkuletni członek Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów POCOTO oraz Fundacji TKANKA.

Uczestniczka wielu festiwali designu, min. Łódź Design, Gdynia Design Days, DMY Berlin, Open House Gdynia.

moje zdjecie
Hanna Kozicka

magister inżynier architekt po Politechnice Gdańskiej

Kontynuuje tradycje rodzinne i realizuje marzenia. Doświadczenie w pracy zespołowej zdobywała w harcerstwie, następnie w międzynarodowym stowarzyszeniu studentów BEST Gdańsk oraz podczas współpracy przy festiwalu Open House Gdynia. Kopalnia pomysłów i niestandardowych rozwiązań. Niezmiennie poszukuje, zaskakuje i nadaje indywidualny charakter tworzonym koncepcjom. W każdy projekt wkłada serce i ogrom zaangażowania.

W czasie wolnym pisuje bloga lub zabiera ze sobą aparat i uważnie obserwuje świat. Uczy się wdzięczności i stara się nie stać w miejscu.

moje zdjecie
Anna Lemanczyk

inżynier architekt po Politechnice Gdańskiej

Przeszła drogę od budownictwa do architektury wnętrz. Twardo stąpając po ziemi i będąc dobrze zorganizowaną, analizuje wszelkie techniczne aspekty projektów. Bywa, że sprowadza do pionu górnolotne koncepcje, jednak w zanadrzu zawsze ma błyskotliwą alternatywę. Działa wieloaspektowo – doskonale rozumie zarówno konstrukcję budynku, jak i potrzeby jego mieszkańców.

Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i sportu.


moje zdjecie
Aneta Lehmann

architektka wnętrz po Akademii Sztuk Pięknych

Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Gdańskim oraz architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom architektoniczny obroniła w Pracowni Projektowania Wnętrz Miejskich prowadzonej przez prof. Jacka Dominiczaka. Studentka gedanistyki w ramach stypendium Fundacji Gdańskiej. Kuratorka i koordynatorka festiwalu architektury Open House Gdańsk. Od kilku lat angażuje się w działania na rzecz kultury i przestrzeni miejskiej.

W projektowaniu ceni sobie przede wszystkim unikalny język, autentyczność oraz podejmowanie dialogu z zastanym kontekstem.